?

Log in

No account? Create an account

plants_club


Група компаній "Клуб Рослин"

Оптовий і роздрібний продаж декоративних рослин і професійного садового інструменту.


Previous Entry Share Next Entry
Які ж цибулинні квітки висаджують навесні?
plants_club
Цибулинні квітки, посаджені навесні цвітуть до літа. Якщо навесні ви пропустили посадку цибулини, то навіть посаджені восени квіти зацвітуть лише наступного року, наприклад тюльпани.
Які ж цибулинні квітки висаджують навесні?
1) Лілії. Найкрасивішими є азіатські лілії – рожеві, помаранчеві, білі. Їх коріння є унікальним, оскільки зимує у грунті. Ви можете спокійно садити їх і весною, і осінню.
2) Амариліс. Ця квітка характеризується великими суцвіттями і оригінальними бордовими стеблами, декілька яскравих квіток зібрані у одному суцвітті. Амариліс має одну з найбільших цибулин – її діаметр може досягати 20 см. Цвіте рослина з серпня по вересень.
3) Гладіолуси потребують сонця, незважаючи на те, що можуть справлятися і з півтінню, але тоді вони будуть менш рясними і яскравими. Захистіть квітку від вітру, бо довгі елегантні суцвіття легко ламаються.
4) Галтонія – це красива, елегантна і ніжна квітка. Більш відома, як літній гіацинт, вона має високі суцвіття, що складаються з десятків білих дзвіночків. Вони нагадують суцвіття юкки.
5) Агапантус. Недаремно вважається однією з найбільш елегантних квіток, завдяки своєму зовнішньому вигляду – це високі стебла і буйні суцвіття, але дуже делікатні. Віддають перевагу агапантуси сонячним місцям.
6) Тигрідія - надзвичайно оригінальна рослина, завдяки своїй формі і кольору. Різнобарвне чудо для Вашого саду: тигрідія проявляється у багатьох відтінках рожевого, жовтого, білого і навіть криваво-червоного кольору. Цікаво, що ви можете запекти цибулинки – вони дуже смачні!
Ці та багато інших цибулькових квітів Ви легко зможете придбати на нашому порталі http://plants-club.ua/shop/roslyny/tsybulkovi.html3
2
4