Група компаній "Клуб Рослин" (plants_club) wrote,
Група компаній "Клуб Рослин"
plants_club

Які ж цибулинні квітки висаджують навесні?

Цибулинні квітки, посаджені навесні цвітуть до літа. Якщо навесні ви пропустили посадку цибулини, то навіть посаджені восени квіти зацвітуть лише наступного року, наприклад тюльпани.
Які ж цибулинні квітки висаджують навесні?
1) Лілії. Найкрасивішими є азіатські лілії – рожеві, помаранчеві, білі. Їх коріння є унікальним, оскільки зимує у грунті. Ви можете спокійно садити їх і весною, і осінню.
2) Амариліс. Ця квітка характеризується великими суцвіттями і оригінальними бордовими стеблами, декілька яскравих квіток зібрані у одному суцвітті. Амариліс має одну з найбільших цибулин – її діаметр може досягати 20 см. Цвіте рослина з серпня по вересень.
3) Гладіолуси потребують сонця, незважаючи на те, що можуть справлятися і з півтінню, але тоді вони будуть менш рясними і яскравими. Захистіть квітку від вітру, бо довгі елегантні суцвіття легко ламаються.
4) Галтонія – це красива, елегантна і ніжна квітка. Більш відома, як літній гіацинт, вона має високі суцвіття, що складаються з десятків білих дзвіночків. Вони нагадують суцвіття юкки.
5) Агапантус. Недаремно вважається однією з найбільш елегантних квіток, завдяки своєму зовнішньому вигляду – це високі стебла і буйні суцвіття, але дуже делікатні. Віддають перевагу агапантуси сонячним місцям.
6) Тигрідія - надзвичайно оригінальна рослина, завдяки своїй формі і кольору. Різнобарвне чудо для Вашого саду: тигрідія проявляється у багатьох відтінках рожевого, жовтого, білого і навіть криваво-червоного кольору. Цікаво, що ви можете запекти цибулинки – вони дуже смачні!
Ці та багато інших цибулькових квітів Ви легко зможете придбати на нашому порталі http://plants-club.ua/shop/roslyny/tsybulkovi.html3
2
4
Tags: гладіолуси, кали, квіти, лілії, цибулинні квіти
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments